Nettleseren din klarer ikke � spille av dette elementet. Du kan klikke for � laste ned nyeste versjon av macromedia flash.
   

Komiteer i Ålesund Golfklubb 2018.

Her kan du se klubbens organisasjonskart samt finne informasjon om komiteer og frivillig engasjerte i 2018. 

Organisasjonskart




Komiteer 

 
LISTE OVER STYRE OG KOMITEER I ÅLESUND GOLFKLUBB 2018 - 2020  
 
Navn Verv På valg Kontakt Telefon Gjenvalg Nye kandidater
     
Styret            
Helge Røsvik Leder 2020 rosvik.helge@gmail.com 91156350    
Christian Loe Muri   2020 cmuri@kraftfinans.no 90966069    
Christen T. Teigen   2019 cristen.teigen@me.com 93265343    
Anja Helen Rønstad   2019 anjahe@hotmail.com 95089168    
Steinar Henden   2020 steinar.henden@aon.no 41468624 Ny   
Runar Dybvikstrand   2020 rundybvi@online.no 95113271   Varamedlem
Anja Solevågseidet   2020 anja@ajea.no 90973838 Ny  Varamedlem
 
Valgkomite            
Mona Rivelsrud Leder 2019 mriv@online.no 91177204    
Endre Fagerstrøm   2019 endfag@gmail.com 90877688    
Gunnar Grimsson   2019 ggrimsson@mimer.no 46536949    
     
Kontroll            
Arild Bø Leder 2020 arildbo@online.no 91307389 NY  
Johan Stavset   2020 j-stavse@online.no 92485368 NY  
             
Junior            
Runar Dybvikstrand Leder 2020 rundybvi@online.no 95113271    
Frank Wilhelmsen   2020 frankawi@online.no 94488749    
Arne Bjørge 2020 arne.bjorge@maredeus.no 90622225    
Johnny Kaald   2019 Johnny@sperre.com 41668652    
Per Anton Kilsti   2020 pak@morenett.no 97199803    
Anja Rønstad   2020 anjahe@hotmail.com 95089168    
Kristian Leithe Sørland   2020 kls@mmc.no 95180065    
 
Dame            
Anne Lise Siem Leder 2020 annelisesiem@gmail.com 95057763 NY  
Anne Fausa Olsen Kontaktperson 2019 anne.fausa.olsen@gmail.com 91305375    
Gerd M. Havnevik   2019 gerd@havnevik.no 90855552    
Bodil Tollås   2019 bodil.tollas@live.no 98009893    
Åslaug Ødegård    2019 aaslaug_odegard@yahoo.no 97620670 NY  
             
Herre            
Gudjon Gudmundsson Leder 2020 gg@eidsnes-elektro.no 93421956    
Hallbjørn Aakre     h.aakre@mimer.no 90722389    
Rolf Inge Valde     rolf@einarvalde.no 95987110    
Erik Tollås     etollaas@hotmail.com 47288811    
Steinar Henden     steinar.henden@aon.no 41468624    
Christian L. Muri     clm@online.no 90966069    
Tor Myklebust     tor@rortek.no 91143934    
Thorstein Foss     thorstein.foss@moller.no 90591933    
             
Senior            
Ståle Eikrem Leder 2020 staeik@online.no 90010934    
Grethe Eikrem   2020 geikre@online.no 41147931    
Perry Ulla   2020 ulla@online.no 90951585    
Jan Petter Albertsen   2020 jpa@albertsen.priv.no 90201229    
Norman Gåsdal   2020 gaasdal@mimer.no 48294934    
Britt Nørve   2020 bsnorve@online.no 91670177    
Hans Hellevik   2020 hahe@mimer.no 99302640    
             
VTG          
Endre Fagerstrøm Leder 2020 endfag@gmail.com 90877688    
Kurt L Breiteig   2020 kurtleon66@gmail.com 97709642    
Gro Kristiansen   2020 grokri65@gmail.com 92629304    
Aadne Haarr   2020 aadnehaarr@gmail.com 91584305    
Dagfinn Wærness   2019 dagfinn.waerness@gmail.com 95901960 (Når han kan!  
             
Turnering            
Svein Ove Grimen Leder 2019 grimen_007@hotmail.com 48140665    
Runar Dybvikstrand   2020 rundybvi@online.no 95113271    
Trond Kenneth Nørve   2020 trond-kenneth@hotmail.com 95485533    
Johan Stavset   2020 j-stavse@online.no 92485368    
Hans Hellevik   2020 hahe@mimer.no 99302640    
Geir Torvik   2018 geir.torvik@gk.no 92894347  
Åslaug Ødegård    2020 aaslaug_odegard@yahoo.no 97620670 NY  
Grethe Eikrem   2020 geikre@online.no 41147931 NY  
             
Anlegg          
Steinar Ekrem Leder 2020 steinar@ersas.no 95080402    
Frank Tomassen   2020 frank.a.thomassen@gmail.com 91143926    
Rolf Inge Valde   2020 rolf@einarvalde.no 95987110    
Christopher Hagen   2020 christoffer@langvas.no 90079156 NY  
Paal Andrè Fiksdal    2020 jeger1960@gmail.com 93446964  
Johnny Kaald   2020 johnny@sperre.com 41668652 NY
Nils Christian Kaaresen   2020 kaaresen1@gmail.com eivind NY  
Trygve Ødegård   2020 trygve_oedegaard@yahoo.no 90981661 NY  
Gunnar Sperre   2020 gsperre@yahoo.no 90112747 NY  
Eivind Tørrisen   2020 eivind.torrissen@acel.no 92843339 NY  
Pål Hagen   2020 pahagen26@gmail.com 91140060 NY  
           
Marked          
Helge Røsvik Leder 2020 rosvik.helge@gmail.com 91156350    
Tor R. Kristiansen   2020 t.r.kristiansen@me-group.no 92095720    
Frank Vedeld   2020 vedeld@polarbad.no 91767946    
Ståle Eikrem   2020 staeik@online.no 90010934    
(Arve Øverås)            
(Terje Ona)            
             
Arrangement            
Gerd Evy Slinning leder  2020 gerdevyslinning023@gmail.com 90537077 NY  
Sissel Fiskergård   2019 sfisk@mimer.no 40240547    
Ellen Røsvik 2020 elrosvik@hotmail.com 93254698 NY  
Arne Farstad   2020 af@gjendemsjo.no 91620990 NY  
Arve Bjånes 2020 arvebjanes@mac.com 92025230
Torhild Silseth   2020 tose56@gmail.com 95179568 NY  
Lisbeth Bjørnøy   2020 lippi@online.no 90864318    
Solfrid Gjørtz   2020 solfrid@mimer.no 91642568    
Bodil Tollås   2020 bodil.tollas@live.no 98009893    
Grethe Hjelle   2020 grethe@scango.no 93080621    
             
Golf Grønn Glede            
Steinar Furnes Leder 2020 steinar@furnes.org 95255100    
Else Leite   2020 else.leite@mimer.no 97954486    
Terje Sæter   2020 tersae3@gmail.com 47242976    
 

 
 

 
  

 

Tilbake

 
footer