Nettleseren din klarer ikke � spille av dette elementet. Du kan klikke for � laste ned nyeste versjon av macromedia flash.
   

Komiteer i Ålesund Golfklubb 2017.

Her kan du se klubbens organisasjonskart samt finne informasjon om komiteer og frivillig engasjerte i 2017. 

Organisasjonskart




Komiteer 

 
Navn Verv På valg Kontakt Telefon Evt kandidater
   
Styret          
Runar Dybvikstrand Leder 2018 rundybvi@online.no 95113271  
Erling Bjørge Nestleder 2018 erling@andreas.no 91581988  
Julie Eik Kaald Vara B10 ? 2018 julie.e.k@hotmail.com 90613711  
Christian Loe Muri   2018 clm@online.no 90966069  
Helge Røsvik 2019 91156350 NY
Christen T. Teigen   2019 cristen.teigen@me.com 93265343 NY
Anja Helen Rønstad   2019 anjahe@hotmail.com 95089168 NY
Valgkomite          
Gunnar Grimsson   2019 ggrimsson@mimer.no   Ny
Endre Fagerstrøm   2019 endfag@gmail.com 90877688 Ny
Mona Rivelsrud Leder 2017 mriv@online.no 91177204  
           
Kontroll          
Ståle Eikrem   2018 staeik@online.no 90010934  
Sigurd Dybvik   2018 sidy@mimer.no 91107120  
           
Junior/Knøtt          
Johnny Kaald     jkaald@mimer.no 41668652  
Per Anton Kilsti     pak@morenett.no 97199803  
Frank Wilhelmsen Leder   frankawi@online.no 94488749  
Anja Rønstad     anjahe@hotmail.com 95089168  
Arne Bjørge     arne.bjorge@maredeus.no 90622225  
Anja Solevågseide Knøtt        
Julie Kaald Knøtt        
           
Dame          
Anne Karin Alm kasserer 2018 annekarinalm@hotmail.com 47016712  
Sylvi Eliassen sekretær 2018 sylvi.eliassen@mimer.no 90052585  
Anne Fausa Olsen kontaktperson 2019 anne.fausa.olsen@gmail.com 91305375 Ny
Gerd M. Havnevik   2019 gerd@havnevik.no 90855552 Ny
Bodil Tollås   2019 bodil.tollas@live.no 98009893 Ny
Åslaug Ødegård    2019 aaslaug_odegard@yahoo.no 97620670 Ny
           
           
Herre          
Gudjon Gudmundsson Leder   gg@eidsnes-elektro.no 93421956  
Hallbjørn Aakre     h.aakre@mimer.no 90722389  
Rolf Inge Valde     rolf@einarvalde.no 95987110  
Erik Tollås     etollaas@hotmail.com 47288811  
Steinar Henden     steinar.henden@aon.no 41468624  
Christian L. Muri     clm@online.no 90966069  
Tor Myklebust     tor@rortek.no 91143934  
Thorstein Foss     thorstein.foss@moller.no 90591933  
           
Senior          
Ståle Eikrem Leder 2018 staeik@online.no 90010934  
Grethe Eikrem   2018 geikre@online.no 41147931  
Perry Ulla   2018 ulla@online.no 90951585  
Jan Petter Albertsen   2018 jpa@albertsen.priv.no 90201229  
Norman Gåsdal   2018 gaasdal@mimer.no 48294934  
Britt Nørve   2018 bsnorve@online.no 91670177  
Hans Hellevik   2018 hahe@mimer.no 99302640  
           
VTG          
Kurt L Breiteig   2018 kurtleon66@gmail.com 97709642  
Gro Kristiansen   2019 grokri65@gmail.com 92629304 NY 
Aadne Haarr   2019 aadnehaarr@gmail.com 91584305  
Dagfinn Wærness   2019     NY (Når han kan!
           
           
Turnering          
Svein Ove Grimen Leder 2018 svein.ove.grimen@outlook.com 48140665 Tar over som leder
Runar Dybvikstrand   2018 rundybvi@online.no 95113271  
Trond Kenneth Nørve   2018 trond-kenneth@hotmail.com 95485533  
Johan Stavset   2018 j-stavse@online.no 92485368  
Hans Hellevik   2018 hahe@mimer.no 99302640  
Johnny Kaald   2018 jkaald@mimer.no 41668652  
Geir Torvik   2018 geir.torvik@gk.no 92894347  
           
Anlegg          
Steinar Ekrem Leder 2018 h.aakre@mimer.no 90722389  
Frank Tomassen   2018 frank.a.thomassen@gmail.com 91143926  
Rolf Inge Valde   2018 rolf@einarvalde.no 95987110  
Trond Bjørnøy   2018 trond@malermesterbjornoy.no 90572950  
Christopher Hagen   2018      
           
Marked          
Tor R. Kristiansen Leder 2018 t.r.kristiansen@me-group.no 92095720  
Erling Bjørdal   2018 erling@byggmo.no 90917077  
Frank Vedeld   2018 vedeld@polarbad.no 91767946  
Arne Bjørge   2018 arne.bjorge@maredeus.no 90622225  
(Terje Ona)          
           
           
Arrangement          
Sissel Fiskergård   2019 sfisk@mimer.no 40240547  
Bente Silseth   2018 bente@ipsen.no 41423676  
Lisbeth Bjørnøy   2018 lippi@online.no 90864318  
Solfrid Gjørtz   2018 solfrid@mimer.no 91642568  
Bodil Tollås   2018 bodil.tollas@live.no 98009893  
Grethe Hjelle   2018 grethe@scango.no 93080621  
Mette Åkre          
           
           
Golf Grønn Glede          
Steinar Furnes Leder 2018 steinar@furnes.org 95255100  
Else Leite   2018 else.leite@mimer.no 97954486  
Kåre Steinsvik   2018 kare.steinsvik@gmail.com 97468345  
Terje Sæter   2018 tersae3@gmail.com 47242976  
 
  

 

Tilbake

 
footer